עורך דין עבירות מין

כאשר מדברים על עבירות מין, מדברים על משהו שמתייחס לפן הפלילי ויש לו כמה משמעויות.

כדי להבין למה אתם צריכים עורך דין עבור עבירות מין ואיך הוא יכול לסייע לכם, הנה כמה דברים שיציע לכם הפורטל. כאמור, לפני שאתם בוחרים איש מקצוע שייצג אתכם נכונה, בואו ללמוד על ההגדרות הנכונות להטרדת מין, עבירת מין וכל מה שביניהם.

מה זה עבירות מין?

עבירות מין משמע אינוס בניגוד לחוק על פי סעיף 345 לחוק עונשין. כמו כן מדברים גם על בעילה אסורה בניגוד לסעיף 346 לחוק עונשין. גם יחסי מין בין מטפל נפשי לבין מטופל מנוגדים לחוק. במסגרת עבירות מין כאלה ואחרות, מעשה מגונה סעיף 348 מעשה מגונה בפומבי סעיף 349 לחוק עונשין וכן עבירות מין במשפחה שהן משויכות לסעיף 351 אף הן לחוק עונשין. אלו הם רק חלק מהעבירות הקשורות במין ומתרחשות לא פעם במסגרת העבודה או המשרד. חשוב לציין כי גם התייחסויות חוזרות ונשנות המתמקדות במין הן נושא מטריד לעצמו ובפרט אם הצד השני לא מעוניין בהצעות אלו. אם לא ידעתם מהי התנהגות מבזה או משפילה, לא ידעתם מזה חוסר נוחות ותחושה הכי פחות נעימה. מה עושים כשזה חוזר בכל פעם? לשם כך, חשוב מאוד להיכנס לפורטל מוכר או אפילו אתר המאגד בתוכו נותני שירות שחלקם יסייע לכם למצוא עורך דין עבור עבירות מין.

כיצד להתנהג לפני שמגישים תלונה?

חשוב מאוד לדבר על משהו שקורה לפני הגשת התלונה על האווירה המינית במקום עבודה או כל מקום אחר. לצורך העניין הזה אין צורך להוכיח שום דבר מאידך ,רצוי לא להתמודד עם זה לבד בגלל הקלות שבעניין של אי מחויבות להוכיח. לרוב, גם אם המטריד אמר שחשב כי המוטרדת הסכימה, זה לא יפטור אותו מהטרדה זו. למעשה מדברים כאן על התנכלות וזו עוולה לכל דבר שיש לתת  עליה את הדין. לבד או באמצעות עורך דין? התהליך עצמו לא פשוטי ומכאן שאין לעבור אותו ללא היוועצות עם איש מקצוע.

בסיכומו של דבר אם מחפשים להיפטר או לפתור סוגיה כל כך קשה של הטרדה מינית או אפילו עבירה מינית קשה, חייב שלא להרפות מדברים חשובים כמו בחירת מייצג הגון ונכון. בחירת עורך דין בתחום תקנה ביטחון ושקט נפשי וכדי למצוא אחד כזה יהיה עליכם לבקר בפורטל או אפילו בעיתון אשר יהווה נקודת פריצה למציאת האדם הנכון לשם כך.